Üstün Yetenekliler Danışmanı

Üstün Yetenekliler Danışmanı ile potansiyelinizi keşfedin. Yüksek zekânızı danışman desteğiyle zirveye taşıyın.

Üstün Yetenekliler Danışmanı

Mensa Türkiyede yönetim kurulu üyesi de olan Dr. Varlı ,İstanbul Topkapı Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğretim üyesi ve üniversitenin Üstün Yetenekliler Araştırma ve Destek Merkezi müdürüdür.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

  • Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Fatih Varlı
  • Üstün yeteneklilerin danışmanı
img/tr/min/danismanlik/ustun-yetenekliler-danismani/ustun-yetenekliler-danismani.jpg-|-Üstün Yetenekliler Danışmanı › Danışmanlık | Yüksek IQ Topluluğu-|-Görsel: Üstün Yetenekliler Danışmanı › Danışmanlık | Yüksek IQ Topluluğu Tıkla ve Görseli Büyüt: Üstün Yetenekliler Danışmanı

Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Fatih Varlı

Üstün Yetenekliler Danışmanımız Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Fatih Varlı, üstün yeteneklilere psiko-sosyal ,akademik destek sağlamak, üstün yetenekli çocuklarla yaşayan (aileler) ve çalışan insanlar (eğimciler) için programları ve etkinlikler oluşturmak üzere çalışmaktadır. Hizmetler arasında bire bir danışmanlık yürütmek, üstün yetenekliler için atölye, grup çalışmaları ve yaz okulları düzenlemek ve Üstün Zekâlılar ve Yetenekliler Koordinatörleri için öğretim materyalleri oluşturmak ve projeler geliştirmek yer alıyor.

Mensa -Türkiyede yönetim kurulu üyesi de olan Dr. Varlı ,İstanbul Topkapı Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğretim üyesi ve üniversitenin Üstün Yetenekliler Araştırma ve Destek Merkezi müdürüdür. Üniversitenin Psikoloji bölümünde lisans düzeyinde Üstün Zekâ Psikolojisi, Öğrenme Psikolojisi, Nörobilim, Bilimsel Araştırma Yöntemleri ve İleri Analiz Yöntemleri, lisansüstü düzeyde Stres Yönetimi ve Seminer tez yazma derslerini de vermektedir. Psikolojik Danışmanlık alanında lisans (Marmara Üniversitesi) Uygulamalı (klinik) Psikoloji alanında yüksek lisans (İTİCÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü) , Üstün zekâlılar alanında doktora ( İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü) derecesine sahiptir ve Uluslararası Psikofizyoloji , Dünya Üstünzekâlılar , İstanbul Satranç , İngiliz Go Birliği Dernekleri üyesidir ve bir nörotereapi ( EEG-Biofeedback – Biofeedback) uygulayıcısıdır.

Bu sayfayı paylaşın:


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...


Bu sayfa 19.08.2023 tarihinde eklendi. En son 17.09.2023 tarihinde güncellendi.